Стіл холодильний BRILLIS GN2100TN

- В наявності
- Код: BRILLIS GN2100TN
54 375 ₴
46 219 ₴
- +380 (98) 225-80-37
Стіл холодильний BRILLIS GN2100TN – це ідеальне обладнання для компактних кухонь, тому що вміщує у собі одразу два обладнання: холодильну шафу та стіл.
Клас енергоспоживання А, споживання на рік всього 421 кВт, а на добу - 1,15 кВт, що у 2-4 рази менше, ніж в аналогічних холодильних столів конкурентів, і дозволяє значно економити на електроенергії.
Корпус столу виконаний з нержавіючої сталі AISI 201, що забезпечує міцність конструкції, гігієнічність та стійкість до корозії. Робоча поверхня з нержавійки дозволяє використовувати обладнання безпосередньо у виробничих процесах. Комплектується 2 полицями, для зручної організації внутрішнього простору.
Характеристики:
- Габаритні розміри, мм: 1360/700/860
- Температурний режим, °C: -2…+10
- Об’єм, л: 282
- Кількість дверей, шт: 2
- Кількість полиць, шт: 2
- Тип охолодження: динамічний
- Матеріал виготовлення корпусу: нержавіюча сталь AISI 201
- КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ: А
- Споживання за добу, кВт: 1,15
- Споживання за рік, кВт: 421
- Холодоагент: R290
- Потужність, кВт: 0,217
- Напруга: 220-240V/50Hz
- Виробник: Китай
Замовте холодильний стіл BRILLIS GN2100TN вже сьогодні та отримайте надійне, енергоефективне обладнання, яке поєднує функціональність холодильника та зручну робочу поверхню для ефективної роботи вашої кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для напоїв, Для піци, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для салатів, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для фруктів, Для риби, Для молочних продуктів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 217 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 116 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 281 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Метал |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 46 219 ₴
