Шафа морозильна BRILLIS FC-UGN1410BT

- В наявності
- Код: BRILLIS FC-UGN1410BT
150 075 ₴
127 564 ₴
- +380 (98) 225-80-37
Морозильна шафа BRILLIS FC-UGN1410BT
Даний тип морозильної шафи підходить для надійного зберігання різноманітної продукції: м'ясних чи рибних напівфабрикатів, заморожених овочів та фруктів тощо, на довгий термін, оскільки температура при якій вони будуть зберігатися сягатиме -22°C. Потовщена термоізоляція бокових стінок 90 мм зменшує втрати холоду, підвищуючи енергоефективність та продуктивність обладнання.
Зовнішня частина шафи виготовлена з нержавіючої сталі AISI 430, а внутрішня – з AISI 304, що забезпечує міцність і стійкість до корозії. Модель має об’єм 1300 літрів, що дозволяє зберігати велику кількість продуктів. Завдяки універсальним направляючим і комплекту з 10 полиць (8 розміром 530×650 мм та 2 – 510×605 мм) можна зручно організувати простір усередині шафи.
Характеристики:
- Габаритні розміри, мм: 1420/875/2090
- Температурний режим, °С: -18…-22
- Об’єм, л: 1300
- К-сть полиць, шт: 10
- Розмір полиць, мм: 530/650-8шт + 510/605-2шт
- К-сть напрямних, шт: 15
- Тип охолодження: динамічний
- Холодоагент: R290
- КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ: В
- Потужність, кВт: 0,48
- Енергоспоживання за рік, кВт: 1584
- Виробник: Китай
- Вага, кг: 228
Замовте морозильну шафу BRILLIS FC-UGN1410BT вже сьогодні та забезпечте своїм продуктам надійне зберігання, стабільну температуру та максимальну свіжість на тривалий термін!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для риби, Для десерту, Для м'яса, Для молочних продуктів, Для напівфабрикатів, Для морозива, Для піци, Для сирів, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 480 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 875 мм |
| Висота | 2090 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 8 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 127 564 ₴








