Апарат шокової заморозки BRILLIS VBL5-R290

- В наявності
- Код: BRILLIS VBL5-R290
132 675 ₴
112 774 ₴
- +380 (98) 225-80-37
Шафа шокової заморозки BRILLIS VBL5-R290
Швидке охолодження захищає продукти від бактерій, продовжує термін зберігання та знижує втрати ваги в результаті випаровування, дозволяючи постійно зберігати якість, що відрізняє Вашу кухню.
Продуктивність 20 кг за 90 хв при робочій температурі для охолодження від +90 до +3°С та 15 кг за 270 хв при робочій температурі для заморожування від +90 до -18°С.Оскільки даний процес відбувається у вищезазначеному режимі, то при шоковому замороженні страви чи продукту утворюються мікрокристали льоду, які на відміну від макрокристалів не порушують структуру. Також завдяки такому виду заморожування вага продукту, що піддається термічному впливу, майже не втрачається.
Обладнання має п’ять рівнів, кожен рівень відповідає розміру гастроємності 530х325мм(GN 1/1)/600х400мм. Матеріал виготовлення – нержавіюча харчова сталь AISI 304. Температурний режим при якому працює шафа шокової заморозки -30/-40 °С. В середині обладнання є потужний вентилятор, завдяки якому продукція швидко заморожується або ж охолоджується. Присутній термощуп для контролю температури всередині.
Характеристики:
- Габаритні розміри, Д/Ш/В, мм: 800/750/850
- Потужність, кВт: 1,2
- Холодоагент: R290
- Напруга, В: 220
- Виробник: Туреччина
- Вага:103 кг
Замовте апарат шокової заморозки BRILLIS VBL5-R290 вже сьогодні та забезпечте своїм продуктам ідеальне зберігання та максимальну свіжість!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Сфера використання | HoReCa |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для десерту, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Максимальна робоча температура | -40 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1200 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Вага | 131 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | True |
- Ціна: 112 774 ₴



