Фризер для м'якого морозива BRILLIS IFM CM29 MTP

-15%
- В наявності
- Код: BRILLIS IFM CM29 MTP
98 000 ₴
83 300 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фризер для м'якого морозива BRILLIS IFM CM29 MTP призначений для виробництва м'якого морозива на підприємствах громадського харчування та у невеликих торгових вуличних лотках. Металевий корпус гарантує тривалий термін служби та збереження зовнішнього вигляду. Тип встановлення : настільне
- Тип керування Цифрове (УКРАЇНСЬКА)
- Кількість смаків: 2 смаки + 1 мікс
- Об'єм бункера для зберігання: 6.5 л + 6.5 л
- Об'єм фризерних циліндрів: 1.8 л + 1.8 л
- Помпа для стабільної подачі та ніжної текстури
- Нічне зберігання
- Змішування в бункері : Є
- Продуктивність: 29 л/год
- Кількість компресорів: 2
- Охолодження компресора Повітряне
- Споживана потужність 2.5 кВт
- Електроживлення: 220-230 В / 50 Гц
- Країна виробник: Китай
BRILLIS IFM CM29 MTP — надійне рішення для професійного приготування м’якого морозива з високою продуктивністю та стабільною якістю кожної порції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Фризер |
| Тип встановлення | Настільний |
| Кількість ємностей | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 793 мм |
| Вага | 97 кг |
- Ціна: 83 300 ₴
