Фритюрниця Hurakan HKN-FT66N подвійна 6+6 л

-15%
- В наявності
- Код: Hurakan HKN-FT66N
7 532,75 ₴
6 402,84 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фритюрниця Hurakan HKN-FT66N подвійна 6+6 л — професійне обладнання для закладів horeca, кафе, ресторанів, фастфуду та підприємств харчової промисловості. Подвійна конструкція дозволяє одночасно готувати різні страви, забезпечуючи високу продуктивність і комфортну роботу навіть при інтенсивному навантаженні. Надійна конструкція, простота в обслуговуванні та ефективна робота роблять цю модель чудовим вибором для професійної кухні.
- Фритюрниця електрична.
- Кількість ванн: 2.
- Об'єм ванни: 6+6 л.
- Панель керування: механічна.
- Робочі температури: +60...190 °С.
- Холодна зона.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Комплектація: 2 кошика і 2 кришки.
- Габарити кошика (ШхГхВ): 185х240х100 мм.
- Габарити (ШхГхВ): 570х410х305 мм.
- Потужність: 5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 8 кг.
Замовляйте Hurakan HKN-FT66N вже сьогодні та забезпечте своєму закладу стабільну та безперебійну роботу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 12 л |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 305 мм |
| Вага | 8 кг |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 2 шт. |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 6 л |
| Об'єм 2 ванни фритюрниці | 6 л |
- Ціна: 6 402,84 ₴

