Шафа розстійна Hurakan HKN-XLT196M

-15%
- В наявності
- Код: Hurakan HKN-XLT196M
21 039,75 ₴
17 883,79 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа розстійна Hurakan HKN-XLT196M — професійне обладнання для пекарень, кондитерських, ресторанів, кафе та інших закладів horeca. Забезпечує оптимальні умови для вистоювання тіста, допомагаючи отримати стабільний результат і високу якість готової продукції. Надійна конструкція, зручність у використанні та ефективна робота роблять цю модель чудовим вибором для підприємств харчової промисловості та професійної кухні.
- Кількість рівнів: 16.
- Панель керування: механічна.
- Робочі температури (камера): +30…85 °C.
- Робочі температури (резервуар): +30…110 °C.
- Відносна вологість: 80-95 %.
- Режими розстоювання тіста: вологий та сухий.
- Направляючі: 600х400 мм.
- Відстань між направляючими: 70 мм.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 304.
- Корисний об'єм: 447х600х1480 мм.
- Габарити (ШхГхВ): 500х700х1840 мм.
- Потужність: 2,6 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 50 кг.
Замовляйте Hurakan HKN-XLT196M вже сьогодні та підвищуйте ефективність вашого виробництва!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Пекарська/розстоєчна шафа |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Відстань між направляючими | 70 мм |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Відносна вологість | 95 % |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1840 мм |
| Вага | 40 кг |
| Опис комплектації | |
| Ширина противня | 400 мм |
| Довжина противня | 600 мм |
- Ціна: 17 883,79 ₴




