Вітрина теплова Hurakan HKN WD-165L

-15%
- В наявності
- Код: Hurakan HKN WD-165L
29 351,75 ₴
24 948,99 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина теплова Hurakan HKN WD-165L — професійне теплове обладнання для кафе, пекарень, магазинів, фастфуд-закладів та сфери horeca. Модель призначена для підтримання готових страв, випічки, закусок і десертів у теплому стані з одночасною ефектною демонстрацією продукції для покупців. Завдяки місткій конструкції та скляним панелям вітрина забезпечує зручний огляд товару й допомагає збільшити продажі. Надійна робота та практичність роблять Hurakan HKN WD-165L чудовим рішенням для професійного використання у сфері харчової промисловості та horeca.
- Тип: теплова вітрина.
- Об’єм: 165 л.
- Робочі температури: +30…90 °C.
- Світлодіодне підсвічування.
- Кількість полиць: 2.
- Матеріал: загартоване скло.
- Тип дверцят: задні розсувні.
- У комплекті гастроємність для крихт.
- Відстань між полицями: 230 мм.
- Габарити полиць: 850х300 мм.
- Габарити (ШхГхВ): 850х510х635 мм.
- Потужність: 1,1 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 34 кг.
Замовляйте Hurakan HKN WD-165L вже зараз та забезпечте ваш заклад якісним професійним тепловим обладнанням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип управління | Електронне |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 635 мм |
| Робочий об'єм | 165 л |
| Вага | 34 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
- Ціна: 24 948,99 ₴
