Фаршемішалка Hurakan HKN-MM40P

-15%
- В наявності
- Код: Hurakan HKN-MM40P
83 120 ₴
70 652 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фаршемішалка Hurakan HKN-MM40P — це професійне горизонтальне обладнання для харчової промисловості та сфери HoReCa, призначене для рівномірного перемішування м’ясного фаршу, рибних мас та інших напівфабрикатів.
Конструкція передбачає ефективне та рівномірне перемішування, а також зручне розвантаження готового фаршу.
Це надійне рішення для тих, хто хоче підвищити швидкість і якість приготування фаршевих сумішей у професійній кухні або виробництві.
- Об’єм: 40 л.
- Завантаження діжі: 30 кг.
- Мінімальне завантаження: 40 %.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь SS304, шліфована кварцевим піском.
- Реверс.
- Габарити (ШхГхВ): 760х470х980 мм.
- Потужність: 0,9 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 97,9 кг.
Замовляйте Hurakan HKN-MM40P вже зараз, щоб оптимізувати процеси та підвищити ефективність вашого підприємства!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид продукту | М'ясо |
| Об'єм робочої камери | 40 л |
| Потужність | 0.9 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 980 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 97.9 кг |
- Ціна: 70 652 ₴
