Піч мікрохвильова СВЧ BECKERS MWO B2 GR

-10%
- В наявності
- Код: BECKERS MWO B2 GR
13 523 ₴
12 170 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч мікрохвильова СВЧ BECKERS MWO B2 GR — професійне обладнання для швидкого розігріву та приготування страв у закладах громадського харчування та сфері horeca.
Розрахована на інтенсивне щоденне використання, вона забезпечує стабільну продуктивність, рівномірний нагрів і зручне керування.
Надійна конструкція та простота в обслуговуванні роблять цю модель ефективним рішенням для ресторанів, кафе, фаст-фудів і виробничих кухонь.
- 7 режимів роботи
- Система поворотної таці
- Матеріал таці - зі скла
- Корпус та внутрішня камера з нержавіючої сталі
- Могутній магнетрон розрахований на часте використання
- Панель управління, а також рама дверцят виконані з пластику
- Таймер до 30 хвилин із зворотним відліком та звуковим сигналом
- Піч доводить до готовності заморожені та порційні (по 200 грамів) готові страви лише за 60-90 секунд
- Електромеханічна панель керування, що регулює час, температурний режим та рівень потужності приготування
- Функція приготування гриль - приготування страв з піджаристою скоринкою та хрусткою текстурою (для приготування страв з функцією гриль потрібна спеціальна металева підставка-решітка, яка купується окремо)
- Розміри камери: 340x344x220 мм
- Потужність СВЧ: 0.9 кВт
- Потужність гриля: 1.0 кВт
Замовляйте мікрохвильву піч СВЧ BECKERS MWO B2 GR вже зараз та оптимізуйте робочі процеси на вашій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beckers |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 12 170 ₴
