Млинниця подвійна MARS MKE-02

-5%
- В наявності
- Код: MARS MKE-02
16 560 ₴
15 732 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Млинниця подвійна MARS MKE-02 — професійне обладнання для закладів HoReCa та підприємств громадського харчування.
Оснащена двома робочими поверхнями, що дозволяє одночасно готувати більше порцій та значно підвищує продуктивність кухні.
Забезпечує рівномірний нагрів і стабільну температуру, що гарантує якісний результат при інтенсивному щоденному використанні.
- Робочі поверхні мають тефлонове покриття завдяки чому тісто не прилипає а очищення відбувається швидко та без зусиль.
- Корпус виготовлений з нержавіючої сталі що гарантує надійність довговічність і легкість у догляді.
- Автоматичний термостат точно підтримує потрібну температуру що особливо важливо для стабільної якості страв.
- Діаметр млинця: 39 см.
Замовляйте млинницю подвійну MARS MKE-02 вже зараз, щоб оптимізувати робочі процеси та збільшити швидкість обслуговування клієнтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mars |
| Тип приладу | Млинниця |
| Споживана потужність | 5000 Вт |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Розмір випечених виробів | 39 см |
| Терморегулятор | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Професійні |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Тип професійної млинниці | Двопостова |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Вага | 20 кг |
| Довжина | 410 мм |
- Ціна: 15 732 ₴




