Млинниця одинарна MARS MKE-01

-5%
- В наявності
- Код: MARS MKE-01
8 325 ₴
7 908,75 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Млинниця одинарна MARS MKE-01 — професійне обладнання для закладів HoReCa та підприємств громадського харчування.
Забезпечує рівномірний нагрів робочої поверхні, що дозволяє швидко готувати млинці.
Розрахована на інтенсивну експлуатацію, має надійну конструкцію та зручне управління для ефективної роботи персоналу.
- Поверхня з тефлоновим покриттям запобігає прилипанню тіста і забезпечує легке очищення після роботи.
- Корпус виготовлений з нержавіючої сталі що забезпечує довговічність конструкції і професійний зовнішній вигляд.
- Автоматичний термостат допомагає точно контролювати температуру для рівномірного випікання без пригорання.
- Діаметр млинця: 39 см.
Замовляйте млинницю одинарну MARS MKE-01 вже зараз, щоб прискорити процес приготування та розширити меню вашого закладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mars |
| Тип приладу | Млинниця |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Розмір випечених виробів | 39 см |
| Терморегулятор | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні | |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, HoReCa |
- Ціна: 7 908,75 ₴




