Млинниця для панкейків MARS MPAN-E

-5%
- В наявності
- Код: MARS MPAN-E
8 730 ₴
8 293,50 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Млинниця для панкейків MARS MPAN-E — професійне обладнання для закладів HoReCa та підприємств громадського харчування.
Забезпечує рівномірний нагрів робочої поверхні, що дозволяє швидко готувати панкейки однакової якості та ідеальної форми.
Розрахована на інтенсивну експлуатацію, має надійну конструкцію та зручне управління для ефективної роботи персоналу.
- Тефлонове покриття робочої поверхні не дає млинцям прилипати, спрощує догляд і дозволяє готувати з мінімальною кількістю олії
- Корпус із нержавіючої сталі гарантує довговічність і зручне очищення, а також надає пристрою стильного професійного вигляду
- Автоматичний термостат підтримує стабільну температуру приготування, що важливо для якісного результату та економії електроенергії
Замовляйте млинницю для панкейків MARS MPAN-E вже зараз, щоб прискорити процес приготування та розширити меню вашого закладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mars |
| Тип приладу | Млинниця |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Кількість випечених виробів | 8 |
| Розмір випечених виробів | 10 см |
| Терморегулятор | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні | |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, HoReCa |
- Ціна: 8 293,50 ₴




