Стіл холодильний GoodFood GF-UGN1220TN-HC UNDERCOUNTER з двома шухлядами

- В наявності
- Код: GoodFood GF-UGN1220TN-HC
57 850 ₴
52 065 ₴
- +380 (98) 225-80-37
Стіл холодильний GoodFood GF-UGN1220TN-HC UNDERCOUNTER з двома шухлядами — компактне професійне обладнання для закладів horeca та підприємств харчової промисловості. Дана модель із категорії UNDERCOUNTER - низька висота холодильника, дозволяє встановлювати зверху обладнання для оптимізації робочого простору на кухні.
Оснащений двома місткими шухлядами, що дозволяють зручно організувати зберігання інгредієнтів із дотриманням стабільного температурного режиму. Відзначається надійною конструкцією, енергоефективністю та безперебійною роботою в умовах інтенсивного навантаження.
Оптимальний вибір для ресторанів, кафе, барів та виробничих кухонь із обмеженим простором.
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 168 л.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим: +2...+8 С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Регульовані ніжки.
Замовляйте стіл холодильний GoodFood GF-UGN1220TN-HC вже зараз, щоб підвищити зручність і ефективність роботи вашого закладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для заморожених продуктів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 245 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 85 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 168 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки, Наявність двері |
- Ціна: 52 065 ₴
