Стіл холодильний дводверний GoodFood GF-GN2100TNS-HC

- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN2100TNS-HC
51 175 ₴
46 057,50 ₴
- +380 (98) 225-80-37
Стіл холодильний дводверний GoodFood GF-GN2100TNS-HC — професійне рішення для закладів horeca та підприємств харчової промисловості. Забезпечує надійне зберігання продуктів із підтриманням стабільного температурного режиму та зручну робочу поверхню для щоденних кухонних процесів.
Дводверна конструкція дозволяє ефективно організувати внутрішній простір і швидко отримувати доступ до інгредієнтів, що особливо важливо при інтенсивній роботі кухні. Обладнання вирізняється міцністю, енергоефективністю та простотою в обслуговуванні.
Оптимальний вибір для ресторанів, кафе, піцерій та виробничих кухонь.
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 275 л.
- Сенсорна панель керування.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим -2...+8 С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Регульовані ніжки.
Замовляйте стіл холодильний дводверний GoodFood GF-GN2100TNS-HC вже зараз, щоб забезпечити стабільну роботу та високу якість зберігання продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для заморожених продуктів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 210 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 70 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 275 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки, Наявність двері |
- Ціна: 46 057,50 ₴



