Шафа морозильна однодверна GoodFood GF-GN650BTS-HC

-10%
- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN650BTS-HC
62 300 ₴
56 070 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа морозильна однодверна GoodFood GF-GN650BTS-HC — компактне та ефективне професійне обладнання для глибокого заморожування продуктів у закладах HoReCa та харчовій промисловості.
Забезпечує стабільно низький температурний режим, що дозволяє зберігати якість і безпеку продукції навіть при щоденному інтенсивному використанні.
Ергономічна конструкція сприяє раціональному використанню простору, а надійна робота гарантує безперервність процесів на кухні.
- Використовують для зберігання продуктів при низьких температурах.
- Одні глухі двері.
- Клімат клас 4.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Ємність 610 л.
- Опори-колеса.
- Сенсорна панель керування.
- Підсвітка.
- Клімат клас 4.
- Клас енергоспоживання D.
- Товщина ізоляції 60 мм.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим -22...-18°С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті 3 полиці та 6 напрямних до них.
Обирайте професійне рішення для свого бізнесу — замовляйте шафу морозильну однодверну GoodFood GF-GN650BTS-HC вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 380 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Вага | 94 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 610 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Наявність двері |
- Ціна: 56 070 ₴



