Шафа морозильна GoodFood GF-GN700BT-HECM-HC

-10%
- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN700BT-HECM-
77 875 ₴
70 087,50 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа морозильна GoodFood GF-GN700BT-HECM-HC — професійне рішення для глибокого заморожування та зберігання продуктів у закладах HoReCa та харчовій промисловості.
Забезпечує стабільно низькі температури, що гарантує збереження якості та безпеки продукції при інтенсивній експлуатації.
Оснащена енергоефективним ECM-двигуном, відзначається надійністю, місткістю та зручністю у щоденному використанні.
- Використовують для зберігання продуктів при низьких температурах.
- Одна глуха дверь.
- Клімат клас 4.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Ємність 700 л.
- Клімат клас 4.
- Клас енергоспоживання: A. (найвищий рівень енергоефективності, що означає мінімальне споживання електроенергії та ресурсів порівняно з іншими класами)
- Товщина ізоляції 90 мм.
- Холодоагент R290.
- Компресор: Cubigel.
- Термостат: Carel.
- Температурний режим: -22...-18 С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті 3 полиці та 6 напрямних до них.
- Регульовані ніжки.
Обирайте ефективність і безперебійну роботу — замовляйте шафу морозильну GoodFood GF-GN700BT-HECM-HC вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 280 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 121 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Регульовані ніжки, Наявність двері |
- Ціна: 70 087,50 ₴
