Шафа холодильна однодверна GoodFood GF-GN600TNS-HC

Гарантія 2 роки
-10%
- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN600TNS-HC
49 929 ₴
44 936,10 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа холодильна однодверна GoodFood GF-GN600TNS-HC — компактне та надійне рішення для професійного використання у сфері HoReCa та харчовій промисловості.
Забезпечує стабільний температурний режим для зберігання продуктів, зберігаючи їх свіжість і якість навіть при щоденному інтенсивному навантаженні.
Ергономічна конструкція дозволяє ефективно використовувати простір кухні, а проста експлуатація та обслуговування роблять її практичним вибором для будь-якого закладу.
- Використовують для зберігання продуктів і напоїв.
- Вертикальна середньотемпературна шафа.
- Одні глухі двері.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Опори-колеса.
- Сенсорна панель керування.
- Підсвітка.
- Клімат клас 4.
- Клас енергоспоживання D.
- Товщина ізоляції 60 мм.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- В комплекті 3 полиці та 6 напрямних до них.
Замовляйте шафу холодильну однодверну GoodFood GF-GN600TNS-HC вже зараз, щоб забезпечити свій бізнес професійним холодильним обладнанням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для м'яса, Для тіста, Для фруктів, Для напівфабрикатів, Для риби, Для молочних продуктів, Для морозива, Для десерту, Для суші, Для напоїв, Для салатів, Для ковбасних виробів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 78 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 560 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 44 936,10 ₴



