Вітрина холодильна кондитерська GoodFood RTF128 (нержавіюча сталь)

-10%
- В наявності
- Код: GoodFood RTF128
29 815 ₴
26 833,50 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина холодильна кондитерська GoodFood RTF128 (нержавіюча сталь) — професійне рішення для закладів horeca та підприємств харчової промисловості, орієнтоване на ефективну презентацію та зберігання кондитерських виробів.
Забезпечує стабільний температурний режим, зберігаючи свіжість, текстуру та зовнішній вигляд десертів. Корпус із нержавіючої сталі гарантує довговічність, гігієнічність і відповідність вимогам інтенсивної експлуатації. Продумана конструкція вітрини сприяє привабливій викладці продукції та зручному доступу для обслуговування.
- Призначена для демонстрації прохолодних напоїв чи кондитерських виробів.
- Об'єм камери 112 л.
- Корпус – скло та неіржавна сталь.
- Подвійний склопакет із 4-х сторін.
- Цифрова панель управління.
- Динамічне охолодження (циркуляція холодного повітря).
- Автовідтаювання.
- Температурний режим +2...+12°С.
- Холодогент R290.
- Потужність 0,155 кВт.
- Напруга 220 В / 50 Гц.
Обирайте професійне обладнання для вашого бізнесу — замовляйте вітрина холодильна кондитерська GoodFood RTF128 вже сьогодні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 155 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 698 мм |
| Ширина | 874 мм |
| Висота | 419 мм |
| Вага | 46.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 112 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Особливості | Наявність двері |
- Ціна: 26 833,50 ₴

