Стіл для піци, саладета GoodFood GF-PS300-HC

-10%
- В наявності
- Код: GoodFood GF-PS300-HC
52 732 ₴
47 458,80 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для піци, саладета GoodFood GF-PS300-HC – професійне обладнання для horeca та харчової промисловості, ідеальне для швидкого охолодження та зберігання готових салатів, нарізки та інгредієнтів. Надійна конструкція та ефективна система охолодження забезпечують стабільну якість продуктів.
- Секції для гастроємностей призначені для короткочасного зберігання та демонстрації салатів, закусок, гарнірів тощо.
- Загальний холодильний об'єм за дверима використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця виконана з неіржавної сталі.
- Неіржавна сталь для внутрішньої та зовнішньої поверхонь із заокругленим кутом внизу для легкого очищення.
- Відкритий охолоджувальний верх, сумісний із гастроємностями GN 1/6 (5/8) або GN 1/3 (4/7). 1 полиця GN1/1 на двері.
- Постачається без гастроємностей та кришек до них.
- Змінне магнітне ущільнення дверей.
- Оснащена металевою кришкою.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Статичне охолодження з обдуванням.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Маленькі регульовані ніжки.
Замовляйте саладета GoodFood GF-PS300-HC сьогодні та оптимізуйте роботу вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 117 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 392 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 47 458,80 ₴
