Міксер планетарний FROSTY FMD-7

- Немає в наявності
- Код: FROSTY FMD-7
13 471 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міксер планетарний FROSTY FMD-7 – надійне професійне обладнання для ефективної роботи у харчовій промисловості та сегменті horeca.
Потужний і довговічний, він забезпечує рівномірне змішування та підходить для приготування різноманітних сумішей у ресторанах, кафе та кондитерських.
- Обсяг діжі: 7 л
- 11 позицій варіатора швидкості: 115-650 об/хв
- В комплекті: вінчик, лопатка, гак.
- Корпус: пофарбований метал білого кольору
- Діжа: нержавіюча сталь
- Робочі органи: алюмінієвий сплав
- Захисна сітка: пластик з отвором
Замовляйте міксер планетарний FROSTY FMD-7 вже сьогодні та підвищте продуктивність вашого виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 650 об/хв |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 19 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак, Віночок |
| Голова тестомеса | Підйомна |
- Ціна: 13 471 ₴
