Стіл холодильний HURAKAN HKN-GXSN3TN 3-дверний

Гарантія - 2 роки
-15%
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-GXSN3ТN
69 433 ₴
59 018 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл холодильний HURAKAN HKN-GXSN3TN 3-дверний — професійне холодильне обладнання для ефективної роботи у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Поєднує функції зберігання продуктів і робочої поверхні, що дозволяє оптимізувати простір кухні та підвищити швидкість приготування.
Забезпечує стабільний температурний режим, необхідний для збереження свіжості інгредієнтів, і підходить для ресторанів, кафе, їдалень та виробничих кухонь.
Надійна конструкція та зручність у використанні роблять його практичним рішенням для щоденної інтенсивної експлуатації.
- Внутрішній об’єм: 339 л.
- Робочі температури: -2…+8 °C.
- Кількість дверей: 3.
- Холодоагент: R290.
- Тип охолодження: динамічний.
- Товщина ізоляції: 55 мм.
- Кліматичний клас: 4.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201.
Замовляйте стіл холодильний HURAKAN HKN-GXSN3TN 3-дверний вже зараз та підвищуйте ефективність роботи вашого закладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для напівфабрикатів, Для тіста, Для риби, Для морозива, Для м'яса, Для ковбасних виробів, Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1795 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 70 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 339 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Глуха |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |
- Ціна: 59 018 ₴
