Коптильня із гідрозатвором КИЙ-В КП-Г-5-440 (на 5 рівнів)

-16%
- В наявності
- Код: КИЙ-В КП-Г-5-440
11 298 ₴
9 490,32 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня із гідрозатвором КИЙ-В КП-Г-5-440 (на 5 рівнів)— практичне та надійне обладнання для професійного використання у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Призначена для приготування ароматних копчених м’ясних, рибних та інших продуктів із збереженням їх природного смаку та соковитості. Завдяки гідрозатвору забезпечується герметичність під час копчення та мінімізується вихід диму, що робить процес зручним і контрольованим.
Міцна конструкція та продумана конструкція дозволяють ефективно використовувати коптильню на кухнях ресторанів, у виробничих цехах та закладах громадського харчування.
- Гідрозатвор запобігає потраплянню диму з коптильні до приміщення.
- Конструкція ручки виключає зіткнення з гарячою поверхнею.
- Виріб виконаний з нержавіючої сталі.
- Кількість рівнів: 5 шт.
- Внутрішні розміри (ДхШхВ): 390x240x400 мм.
Замовляйте коптильню КП-Г-5-440 вже зараз та розширюйте можливості вашого закладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильного обладнання | Для гарячого копчення |
| Управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 9 490,32 ₴



