Пила для різання м'яса AIRHOT HSL-2020A (380В)

-15%
- В наявності
- Код: AIRHOT HSL-2020A (380В)
90 185 ₴
76 658 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила для різання м'яса AIRHOT HSL-2020A (380В) — професійне обладнання, розроблене для інтенсивного використання у харчовій промисловості та сегменті HoReCa.
Призначена для оброблення (нарізання на менші шматки) замороженого м'яса, м'яса з кістками, заморожених продуктів та дуже жорсткого/твердого м'яса.
Міцна конструкція, стабільна робота та висока продуктивність роблять цю модель надійним рішенням для щоденної експлуатації.
- Висота різу: 280 мм.
- Швидкість: 18,8 м/с.
- Товщина нарізки: 4-180 мм.
- Максимальний розмір шматка що обробляється: 202-304 мм.
- Відстань від підлоги до робочої поверхні: 917 мм.
- В комплекті: полотно для пилки 1 шт.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь.
Замовляйте AIRHOT HSL-2020A вже сьогодні та оптимізуйте процеси на вашому підприємстві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Застосування | Для оброблення тушки |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна довжина продукту | 304 мм |
| Максимальна товщина продукту | 180 мм |
| Маса | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 596 мм |
| Ширина | 674 мм |
| Висота | 1585 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма пили | Стрічкова |
| Тип обладнання за мобільністю | Стаціонарний |
| Кількість обслуговуючого персоналу | 1 чол. |
- Ціна: 76 658 ₴
