Апарат для хот-догів КИЙ-В АПХ-П

-14%
- В наявності
- Код: КИЙ-В АПХ-П
15 696 ₴
13 498,56 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для хот-догів КИЙ-В АПХ-П служить для розігріву на пару сосисок та булочок.
Одночасно в апараті можна розігрівати 25 булочок та 90 сосисок.
Задня стінка виконана зі скла, що дозволяє покупцям бачити процес приготування.
Процес приготування відбувається на пару, що виключає їх розварювання сосисок та розмокання булочок.
Регулятор температури забезпечує автоматичне регулювання та підтримання заданої температури.
Дверцята та внутрішні перегородки апарату для хот-догів знімні.
Характеристики:
- Напруга, В. 230
- Потужність, кВт. 1.5
- Діапазон регулювання температури, С.+30...+90
- Спосіб розігріву булочок паровий
- Габаритні розміри (д/ш/в), мм. 450х370х530
- Вага, кг. 17
- Розміри упаковки (д/ш/в), мм. 480х420х590
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
- Ціна: 13 498,56 ₴






