Подрібнювач відходів HURAKAN HKN-FWD370A

-12%
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-FWD370A
5 721 ₴
5 035 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель HURAKAN HKN-FWD370A - надійні подрібнювачі відходів для кухні суттєво спрощують вирішення важливих завдань на кухні кафе/ресторану/їдальні/бенкетного залу. За рахунок монтажу безпосередньо в раковину, вони не займають багато місця та легкі у використанні.
Характеристики:
- Швидкість обертання ножа: 4200 об/хв.
- Загартована нержавіюча сталь ножа.
- Великий відсік для подрібнення відходів.
- Безпечна пневматична кнопка включення.
- Кріплення скобою.
- Габарити: 235x235x405 мм.
- Підключення: 0,37 кВт, 220 В.
- Вага: 4,3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип подрібника | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Параметри під'єднання до мережі | |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 4200 об/хв |
| Матеріал подрібнювального диска | Неіржавка сталь |
- Ціна: 5 035 ₴


