Занурювальний блендер, міксер ручний HURAKAN HKN-MPX160 COMBI

-15%
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-MPX160 COMBI
17 683 ₴
15 031 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний ручний міксер HKN-MPX160 COMBI призначений для подрібнення та збивання продуктів у ресторанах, кафе, їдальнях.
Характеристики:
- Варіатор швидкості.
- Швидкість обертання насадки: 6000 - 20000 об/хв.
- Швидкість обертання вінчика: 400–1700 об./хв.
- Сталевий ніж довжиною 220 мм.
- Вінчик завдовжки 225 мм.
- Легкий і міцний корпус з ABS-пластика.
- Габарити: Ø79x541 мм.
- Підключення: 0,27 кВт,
- Напруга: 220 В.
- Вага: 1,4 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Блендер |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Знімні ніжки |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 270 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 541 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип прибора | Блендер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Призначення | Професійна |
- Ціна: 15 031 ₴

