Занурювальний блендер, міксер ручний APACH AFM250VVC250

-17%
- В наявності
- Код: APACH AFM250VVC250
26 265 ₴
21 800 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер ручний APACH AFM250VVC250
Ручний міксер APACH AFM250VVC250 здатний блискавично приготувати однорідні пюре, різноманітні соуси, супи, майонези, крему, омлети і інші страви за допомогою різних насадок.
Використовується у ресторанах, кафе, столових та інших закладах.
Характеристики:
- Комплектація: штанга-ніж та вінчик.
- Довжина штанги: 250 мм.
- Швидкість обертів: 2500-15000 об/хв.
- Оброблює об'єм до 20 л.
- Габарити: 75х75х520 мм.
- Вага: 1,45 кг.
- Потужність: 0,25 кВт,
- Напруга: 220 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/хв |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Блендер |
| Тип блендера | Заглибний |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 1.45 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип обладнання | Блендер |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
- Ціна: 21 800 ₴
