Занурювальний блендер, міксер ручний APACH AFM250VV200

-17%
- В наявності
- Код: APACH AFM250VV200
19 764 ₴
16 404 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер ручний APACH AFM250VV200
Ручний міксер APACH AFM250VV200 здатний блискавично приготувати однорідні пюре, різноманітні соуси, супи, майонези, крему, омлети і інші страви за допомогою різних насадок.
Використовується у ресторанах, кафе, столових та інших закладах.
Характеристики:
- Комплектація: штанга-ніж.
- Довжина штанги: 200 мм.
- Швидкість обертів: 2500-15000 об/хв.
- Оброблює об'єм до 15 л.
- Габарити: 75х75х470 мм.
- Потужність: 0,25 кВт,
- Напруга: 220 В.
- Вага: 1,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/хв |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Блендер |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип обладнання | Блендер |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 16 404 ₴
