Лава гриль газовий REMTA R88CE LPG

-12%
- В наявності
- Код: REMTA R88CE LPG
22 250 ₴
19 580 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий лавовий гриль Remta R88CE LPG (70CELZ) - професійне обладнання для гриля, призначений для приготування страв на відкритому вогні, таких як м'ясо, риба, овочі та інші продукти. Решітка виготовлена з нержавіючої сталі. Розмір призначеної для жарки поверхні: 700х380 міліметрів. У комплекті йдуть лавові камені.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Підключається до балонного газу. Є два регулятори потужності подачі газу. Має знімний жирозбірник.
Габарити: 710х490х285 міліметрів.
Вага: 17,5 кілограмів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Нове |
| Тип палива | Газ |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал решітки | Неіржавка сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 285 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Додаткові характеристики та комплектація | |
| Кількість пальників | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 700 мм |
| Ширина робочої поверхні | 380 мм |
- Ціна: 19 580 ₴
