Розстоєчна шафа 16 рівнів HURAKAN HKN-XLT196M

-15%
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-XLT196M
21 064 ₴
17 904 ₴
+380 (95) 387-45-31
- +380 (98) 225-80-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розстоювальні шафи широко використовуються для попереднього або остаточного вистоювання або розморожування виробів із тіста для подальшої випічки. Розстойка незамінна при випіканні виробів із дріжджового тіста.
Отримайте максимальну ефективність у вистоюванні тіста з професійною розстоювальною шафою HURAKAN HKN-XLT196M6!
Характеристики:
- Кількість рівнів: 16
- Універсальні направляючі під листи 600х400 та гастроємності GN 1/1.
- Температурний режим: 30-110 °C.
- Вологість: 80-95%
- Матеріал: нержавіюча сталь 304.
- Пенель керування: механічна
- Напруга: 220 В
- Потужність - 2.6 кВт
- Розмір - 500 x 700 x 1840 мм
- Вага - 50 кг
Не упустіть можливості забезпечити оптимальні умови вистоювання тіста у вашому закладі. Замовте професійну розстоювальну шафу HURAKAN HKN-XLT196M6 вже сьогодні та підніміть ваш бізнес на новий рівень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Відстань між направляючими | 7 мм |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Відносна вологість | 90 % |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Формат ємностей | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1840 мм |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 17 904 ₴




