Профессиональная, промышленная соковыжималка Vektor 2000KP (для твердих)

- В наличии
- Код: Vektor 2000KP
18 270 ₴
17 539 ₴
- +380 (98) 225-80-37
Соковитискач Vektor 2000KP призначена для приготування натурального соку з твердих овочів і фруктів на підприємствах громадського харчування і торгівлі. Всі частини, що стикаються з продуктами, виконані з нержавіючої сталі й харчового пластику, ніж, чаша і фільтр з нержавіючої сталі, литий корпус з алюмінієвого сплаву
Для роботи підходять всі види свіжих фруктів: кавун, диня, яблуко, груша, апельсин, персик, ананас, виноград, морква, селера і т. д. Показник ефективності отримання соку досягає 75%.
Всі елементи, що контактують з їжею зроблені з харчової нержавіючої сталі. Бічні кріплення надійно утримують конструкцію разом, а спеціальні пази не дадуть можливості зібрати соковитискач некоректно. Відпрацьована м'якоть з легкістю поміщається в спеціальний знімний контейнер.
У комплект до соковижималці входять:
- пластиковий штовхач;
- ключ для зборки / розбирання.
Характеристики:
- Автоматичне блокування двигуна при перегріві
- Система динамічного гальмування при відкриванні замків кришки
- Скидання віджатого жмиха в знімну ємність великого обсягу
- Сітчастий фільтр
- Знімна чаша сокосборника
- Гумові стабілізатори гасять вібрацію під час роботи
- Швидкість обертання 2800 об/хв.
- Матеріал корпусу алюміній
- Напруга 220 В
- Потужність 0.55 кВт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vektor |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип прибора | Центробежная |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Вес | 21 кг |
- Цена: 17 539 ₴






